Hakkımızda

Dünya değişirken, yaşam değişirken, Trabzon’da değişiyor. Mevcut tüm kodlarmız yerle yeksan olurken kutsiyetine şeksiz şüphesiz inandığımız tüm değerlere saygılı bir yerel medya düzeni oluşturuyoruz. “Basitlikte deha vardır” düsturundan hareketle giriştiğimiz, dört seneyi aşkın bir emeğin mahsülü olan sitemizin ismi: “olay61.com

Levor Medya bünyesinde faaliyet gösteren olay61.com; kimseye hakaret etmeden, kimsenin inancına yaşayışına saygısızlık yapmadan, başıboş muhalifliğin kısa yoldan rant sağlayıcılığına meydan vermeden, edebi ve ahlaki değerlerimize aşina bir yol üzerinde okuyarak, yerel gündemi ve Türkiye gündemini takip ederek, ekonomi için ise sadece cüzdanımıza değil piyasalara da bakarak, objektif ve perspektifle yayın yapıyor.

Bu ülkenin gençlerinin kendilerinden çok şey bulup aynı zamanda kendilerine çok şey katacağına inandığımız olay61.com; toplumumuza, ülkemize, kendi insanımıza dost ve bilindik bir bakışla yaklaşmak gayretiyle yayın çizgisini belirliyor.

www.olay61.com

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Telif ihlali için bilgi@olay61.com adresine mail gönderiniz.