Pandemi nedeniyle sağlık personelinin hizmet puanı % 100 fazlasıyla hesaplanır mı?
  • Olay61
  • Sağlık
  • Pandemi nedeniyle sağlık personelinin hizmet puanı % 100 fazlasıyla hesaplanır mı?

Pandemi nedeniyle sağlık personelinin hizmet puanı % 100 fazlasıyla hesaplanır mı?

Sağlık Bakanlığı Atama ve Yer Değiştirme yönetmeliği 9.maddesine göre, pandemi nedeniyle sağlık personelinin hizmet puanlarının %100 fazlasıyla hesaplanması gerekmektedir.

ABONE OL
15 Ocak 2021 21:12
Pandemi nedeniyle sağlık personelinin hizmet puanı % 100 fazlasıyla hesaplanır mı?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

This content is restricted to site members. If you are an existing user, please log in. New users may register below.

Existing Users Log In
   
New User Registration
*Gerekli alan

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz. Telif ihlali için bilgi@olay61.com adresine mail gönderiniz.